top of page

Kdo jsme

Společnost Home Design a. s. se zaměřuje především na návrhy a realizaci interiérů. Každému klientovi zpracujeme cenovou nabídku, grafický návrh a doporučíme nejmodernější materiály, spotřebiče i osvětlení. Zakázku zajistíme včetně dopravy a montáže.

 

Máme vlastní výrobu nábytku a partu nadšených řemeslníků jako jsou truhláři a montážní technici. Rádi pomůžeme třeba jen s botníkem, úložným prostorem, malou kuchyní v bytě nebo naopak koncepčně vyřešíme celý dům.

Dodávku a montáž nábytku, osvětlení, kuchyní a mobiliáře zajistíme kdekoliv v České republice a na Slovensku. 

Postup spolupráce

Změnu vašich interiérů pokryjeme od začátku do konce. Od návrhu, přes rozpočet, výrobu až po montáž. Nemusíte komunikovat s několika dodavateli a různými řemeslníky. Vše máte u nás pod jednou střechou.

Návrhy interiérů

Máte-li zájem o kompletní návrh interiéru, domluvíme schůzku s některým z našich interiérových architektů, kteří připraví návrhy interiérů včetně vizualizací.

Rozpočet a harmonogram

Podle vybraného návrhu připravíme rozpočet a harmonogram prací, včetně výroby nábytku a dalších interiérových prvků.

Výroba

Disponujeme vlastní výrobou nábytku na míru  Průběžně vás budeme informovat o tom, jak výroba vašeho interiéru pokračuje.

Dodávka a montáž

V souladu s domluveným harmonogramem prací naplánujeme montáž interiéru i souběh dalších prací. Samozřejmostí je závěrečný úklid tak, aby byl váš nový domov připraven k nastěhování.

Udělejte první krok k dokonalému domovu

bottom of page